Full Width

Coaching

Czym jest dla mnie coaching?
Ścieżką, po której kroczy się szukając odpowiedzi na ważne pytania. Jest tak naprawdę partnerstwem, opartym o wspólną chęć odnalezienia swojego ja. To wspaniała podróż wgłąb siebie, odkrycie głęboko ukrytej mocy i siły.

Sesję coachingową można porównać do tańca-dwoje ludzi, płynących w tym samym rytmie. Tutaj to Ty narzucasz tempo i kierunek. Ja? Płynę razem z Tobą, jestem Twoją partnerką. Dzięki temu, że jesteśmy tu razem, możemy wykreować coś szalenie pięknego. Ten taniec prowadzisz Ty, ja podążam ufnie za Tobą… żeby Nasz wspólny wysiłek przyniósł te niezwykłe efekty-potrzebujemy wzajemnego zaufania, uważności, partnerstwa oraz co równie ważne… chęci. Ja? Chcę. Moim priorytetem jest to, żeby pomóc w wydobyciu z Ciebie siły, decyzyjności, wiary i sprawczości. Co najważniejsze-chcę tego, bo wiem, że drzemie w Tobie wszystko to, czego potrzebujesz do stworzenia życia marzeń.

Nie bój się. Nie robiąc nic-nic nie zmienisz. Skoro do tej pory nie jesteś w miejscu, o którym marzysz, spotkajmy się i zróbmy to razem. Krok po kroku, jak za rękę idźmy w kierunku Twojego rozwoju. Sprawmy by odległe marzenia mogły stać się Twoją rzeczywistością. Życie jest tak pełne cudowności. Czasem wystarczy jeden krok, jedna zmiana, aby doświadczyć magii życia. Czy nie uważasz, że poczucie zadowolenia i satysfakcji z tego jak może wyglądać Twoja codzienność jest szalenie ważne? Ja dokładnie tak myślę. Jestem osobą, która poznała największy mrok życia, jego czarne zakamarki. Teraz czerpię garściami z tego co wypracowałam. Ty też możesz odmienić swoje życie.