LibeloPhotography

EMOCJE – to najważniejsze słowo jakie przyświeca mi w codziennej pracy. Są nimi zarówno radość, podniecenie, szczęście czy miłość. Z całą mocą można stwierdzić, że emocje odgrywają bardzo ważną rolę w ludzkim życiu. Będąc świadomą tego, wiem że moją główną rolą jako fotografa jest zachować dla Was te emocje na zdjęciach na resztę Waszych lat. Jestem typową artystką z wykształcenia ale i przede wszystkim z natury. Posiadam ogromną wrażliwość, która pomaga mi wydobyć te najpiękniejsze emocje, które widzę na Waszych twarzach i zachować je na fotografiach dzięki którym te emocję będą wracać do Was zawsze wtedy kiedy spojrzycie na zdjęcia.

SENSUALIZM pochodzi od łacińskiego słowa sensus oznaczającego „zmysł”. To właśnie najskrytsze nasze zmysły powinny się pobudzać przy tworzeniu i oglądaniu fotografii sensualnej. Każda kobieta ma w sobie cudowny seksapil, który przyciąga i magnetyzuje. Przełam swój wstyd, zaufaj mi a ja pokażę Twój wspaniały wdzięk, urok osobisty i energię. Na sesji sensualnej poza magią zdjęć, zajmie się Tobą jeszcze profesjonalna makijażystka. Zdjęcia z lekką erotyczną nutą będą wspaniałym prezentem dla samej siebie ale również dla Twojego partnera. Jako referencje mogę się pochwalić wyróżnieniem magazynu PLAYBOY w konkursie Foto Erotica.

STUDIO to jeden z ważnych elementów Libelo Photography. Posiadam profesjonalne w pełni wyposażone studio fotograficzne, najwyższej klasy sprzęt oświetleniowy, cykloramę, tła w kilkunastu odmianach, stół bezcieniowy do fotografii produktowej, manekiny „duchy” do fotografii modowej oraz wiele innych elementów, które pozwalają mi w sposób samodzielny wykonać każdą sesję zdjęciową zaczynając od sesji pierścionka kończąc na sesji helikoptera.